داروکده

سرفصل

عناوین اصلی

شماره موبایل
کلمه عبور
ورود
نام کاربری اشتباه است
جستجو
1
جایزه ملی کیفیت غذا , دارو و بهداشت ایران
دریافت گواهی نامه اشتهار به کیفیت یک ستاره از ششمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا , دارو و بهداشت ایران از سازمان غذا و دارو در سال 1395
گواهی نامه اشتهار به کیفیت
دریافت گواهی نامه اهتمام به کیفیت از پنجمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا , دارو و بهداشت ایران از سازمان غذا و دارو در سال 1394
گواهی نامه اهتمام به کیفیت
گواهی ­نامه­ ISO9001:2015
مدیریت داروخانه مرکزی جمالزاده ، تعالی را مقوله‌­ای می‌دانند که تنها مختص سازمانهای اداری نمی باشد . لذا از زمان تاسیس و شروع فعالیت داروخانه ، تلاش داشتند مسیر آن را با بهبود و نوآوری در فرآیندها و همراهی ذینفعان خود از سر ‌گیرند . این الگو برای تمام فرآیندهایی که به تازگی در مجموعه شروع می‌شوند نیز صادق است.
هر سازمان برای حفظ بقا و گسترش فعالیت‌های خود، باید خود را بر اساس معیارهای معتبر ارزیابی کند و با الگوبرداری از برترین تجارب ، نقاط قابل بهبود خود را به قوت تبدیل کند. رهبران سازمان‌های متعالی ، جهت‌گیری روشن و تمرکز استراتژیک سازمان را با تعریف ماموریت ، چشم‌انداز و ارزش‌ها تعیین می‌کنند و آن را با کارکنان و ذینفعان کلیدی در میان می‌گذارند تا آنها را در دست‌یابی به اهداف سازمان سهیم کنند.
در این راستا علاقه‌مندیم به اطلاع برسانیم شرکت IMQ (ایتالیا) که یکی از معتبرترین شرکت­های ممیز کیفیت در جهان است ، پس از ارزیابی­های مختلف ، گواهی ­نامه استاندارد کیفیت ISO9001:2015 و گواهینامه IQNet را به داروخانه مرکزی جمالزاده اعطا کرد.

گواهی نامه ISO9001:2015

داروخانه مرکزی جمالزاده اولین داروخانه خصوصی کشور است که به دریافت این گواهی نامه با ورژن 2015 مفتخر شده است .
این موفقیت را به همه‌ اعضای جامعه بزرگ داروسازان تبریک می­گوییم و امیدواریم هر روز شاهد رشد و بالندگی بیشتر مجموعه­ پویای داروسازی و داروخانه مرکزی جمالزاده در کشور باشیم.
گواهی نامه ISO9001:2015 گواهی نامه ISO9001:2015
تقدیر نامه ها
دریافت تقدیر نامه از انجمن داروسازان ایران در سال 1394
دریافت تقدیر نامه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال 1392
دریافت تقدیر نامه از بیمه سلامت استان تهران در سال 1392
تقدیر نامه از انجمن داروسازان ایران تقدیر نامه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تقدیر نامه از بیمه سلامت استان تهران