داروکده

سرفصل

عناوین اصلی

شماره موبایل
کلمه عبور
ورود
نام کاربری اشتباه است
جستجو
1
قدم اول , انتخاب محصول
وب سایت داروکده با بیش از 7 هزار قلم محصول یکی از تخصصی ترین پایگاههای اینترنتی فروش محصولات داروخانه در فضای وب فارسی محسوب می شود .
جهت ثبت سفارش ابتدا باید محصول یا محصولات مورد نیازتان را انتخاب نمایید . برای این منظور وارد صفحه تخصصی محصولات شوید و پس از بررسی و انتخاب , بر روی دکمه ثبت سفارش در کنار تصویر محصول کلیک نمایید تا محصول به سبد خرید اضافه شود .
همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می کنید , تعداد سفارش را می توانید در همین کادر مشخص نمایید . در کادر سمت چپ محصول ( در صفحه محصولات ) لیست محصولات انتخاب شده قابل مشاهده است .
ویرایش لیست خرید
بعد انتخاب محصولات و افزودن آنها به لیست خرید به دو صورت می توانید لیست خود را ویرایش نمایید :
1 - با استفاده از صفحه محصولات محصولی را از لیست حذف کنید و یا با تغییر دادن تعداد محصول و افزودن مجدد آن تعداد سفارش را کمتر یا بیشتر نمایید .
2 - به صفحه سفارش وارد شوید و محصولاتی که نمیخواهید در لیست باشد را از این صفحه حذف نمایید ( تصویر پایین ) .
ویرایش لیست خرید
سفارش محصولات
پس از انتخاب محصولات و افزودن آنها به لیست خرید . اکنون نبت به سفارش می رسد . برای سفارش محصولات باید وارد صفحه سفارش شوید .
صفحه سفارش را از چندین روش می توانید باز کنید :
1 - فشردن دکمه سفارش در صفحه محصولات
2 - فشردن منوی سفارش در بالای صفحات
3 - استفاده از لینک سفارش در فوتر صفحات و یا لینکهای موجود در صفحات مختلف سایت

در صفحه سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال محصولات را باید وارد نمایید . این اطلاعات شامل , مشخصات فردی , آدرس و تعیین محل سکونت , انتخاب نوع ارسال و نهایتا پرداخت هزینه سفارش می باشد .
شما با لاگین نمودن در سایت می توانید مشخصات فردی خود را یکبار وارد و در دفعات بعد از آن استفاده نمایید . در اینصورت دیگر نیازی به وارد نمودن مجدد اطلاعات ارسال نخواهد بود .
همچنین شما با ثبت کاربری و لاگین نمودن می توانید از تخفیفات اعتباری که توسط سیستم مالی داروکده محاسبه و به حساب شما واریز می گردد نیز استفاده نمایید .
جهت ثبت نام از این صفحه و جهت ورود کاربر به این صفحه وارد شوید .
پرداخت هزینه سفارش
پرداخت هزینه سفارش در داروکده به 3 روش می تواند انجام شود :

1 - پرداخت آنلاین : پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام می شود . برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و سپس پایانه بانک مورد نظر خود را از بین پایانه های موجود انتخاب کنید تا نهایتا به درگاه پرداخت اینترنتی آن بانک منتقل شوید .

2 - پرداخت آفلاین : اگر اطلاعات پرداخت اینترنتی خود را ندارید میتوانید به صورت آفلاین هزینه سفارش را پرداخت نمایید . در این روش کافیست به صفحه شماره حساب بروید و مبلغ مورد نظر را بوسیله اینترنت بانک یا دستگاه خود پرداز و یا بانک واریز نمایید , شناسه پرداخت بانکی را یادداشت و در کادر مربوطه وارد نمایید و نهایتا دکمه خرید را بفشارید .

3 - پرداخت نقدی : این روش مختص ساکنین شهر تهران می باشد . با انتخاب این روش هزینه توسط مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ می گردد .

اطلاعات تکمیلی در صفحه روش پرداخت شرح داده شده است .
ارسال سفارشات
سفارشات به دو طریق ارسال می گردد :

1 - ارسال با پیک موتوری : برای ساکنین شهر تهران سفارشات بوسیله پیک موتوری ارسال می گردد . هزینه ارسال بر اساس هزینه های صفحه ارسال محصول در تهران محاسبه می شود .

2 - ارسال بوسیله پست : ارسال بوسیله شرکت ملی پست و یا تیپاکس انجام می شود . تمامی مرسوله ها بصورت پیشتاز ارسال می گردد . زمانبندی و ایمنی حمل و نقل بر عهده شرکت حامل می باشد .

اطلاعات تکمیلی در صفحه روش ارسال شرح داده شده است .