داروکده

سرفصل

عناوین اصلی

شماره موبایل
کلمه عبور
ورود
نام کاربری اشتباه است
جستجو
1

مقاله

سر مقاله

موضوع مقاله

نسخه PDF
پوست
دوشنبه 12 تیر 1396
5324 بازدید

محتویات


کلاژن نوعی پروتئین است که وظیفه اصلی آن ایجاد استحکام کششی در قسمتهای مختلف بدن انسان به خصوص پوست است.کلاژن دریایی یک پروتئین ساختاری پیچیده است که به حفظ قدرت و استحکام پوست،‌ ناخن،‌ مو،‌ رباط ها، مفاصل، استخوانها، عضلات، تاندونها، عروق خونی، لثه ها و چشم ها کمک می کند. با افزایش سن میزان کلاژن به تدریج کاهش می یابد و باعث ظهور چین و چروک می شود. این پروتئین از فلس یا پوست ماهی های آب شور از جمله ماهی قزل آلا استخراج می شود.
این نوع کلاژن در دسته کلاژن نوع 1 قرار می گیرد که فراوانترین کلاژن موجود در بدن انسان است. کلاژن نوع 1 بهترین پروتئین شناخته شده برای حفظ ساختار پایه ای یک پوست زیبا و استخوانهای مستحکم است.

کلاژن نوعی پروتئین است که وظیفه ی اصلی آن ایجاد استحکام کششی در پوست است
کلاژن نوعی پروتئین است که وظیفه ی اصلی آن ایجاد استحکام کششی در پوست استپپتیدهای این پروتئین دریایی دارای یک ترکیب بسیار منحصر به فرد از آمینواسیدها هستند به خصوص حاوی غلظت بالایی از گلایسین و هیدروکسی پرولین هستند که موجب تحریک ساخت کلاژن در پوست،‌ مفاصل و استخوانها می شوند، از اثرات و نشانه های پیری پیشگیری کرده و آن را بهبود می بخشد.

مزایای این پروتئین برای پوست عبارتند از:

• جذب و حفظ بهتر و بیشتر رطوبت.
• افزایش انعطاف پذیری پوست و پیشگیری از تشکیل چین و چروک عمیق
• درخشش پوست


برای ساخته شدن کلاژن مورد نیاز پوست همچنین تقویت و حفظ استحکام پوست پرفکتیل پلاتینوم پیشنهاد خوبی می باشد.

پرفکتیل پلاتینوم منبع خوبی برای کمک به حفظ سلامت و تقویت کامل پوست است
پرفکتیل پلاتینوم منبع خوبی برای کمک به حفظ سلامت و تقویت کامل پوست استکلاژن دریایی با خواص آنتی اکسیدانی خود به پیشگیری و ترمیم آسیبهای ناشی از فاکتورها و عوامل محیطی مانند اشعه UV و همچنین آسیبهای همراه با افزایش سن کمک می کند.
همچنین کلاژن باعث استحکام و بهبود قابلیت ارتجاعی عروق نیز می شود. در نتیجه در بهبود گردش خون در سراسر بدن مؤثر بوده و اکسیژن و مواد مغذی بیشتری می تواند در اختیار پوست قرار گیرد و از این طریق به درخشش، جوانی و سلامت پوست کمک می کند.

برای جوانی و سلامت پوست کپسول هلتی یک فراورده ضد پیری پوست می باشد و به بهبود و حفظ شادابی، جوانی و سلامت پوست، مو و ناخن کمک می کند

کپسول هلتی این اند اوت منبع خوبی برای جوانی و سلامت پوست، مو و ناخن است
کپسول هلتی این اند اوت منبع خوبی برای جوانی و سلامت پوست، مو و ناخن استکلاژن یکی از عوامل اصلی دخیل در رشد مو نیز می باشد، زیرا می تواند با اثرات رادیکالهای آزادی که بر روی رشد و ضخامت مو تأثیر می گذارند مقابله کند.
بازسازی مجدد کلاژن در ساقه مو باعث بهبود رشد مو می شود و با تقویت و افزایش قطر مو به موها ظاهر پرتر و حجیم تری می بخشد.

کلاژن دریایی اثر مثبتی بر روی سلامت استخوانها نیز دارد از جمله:


1- افزایش تراکم استخوان
2- عملکرد ضد التهابی در آرتروز


آرتروز یک بیماری التهابی مفاصل است که با درد همراه بوده و می تواند موجب محدودیت حرکت دستها، بازوها، شانه ها، لگن و مفاصل زانوها شود. کلاژن با افزایش تحرک مفاصل و کاهش درد در بهبود این بیماری مؤثر است.
کپسول اینر بیوتی کلاژن پلاس منبع خوبی برای بهبود قابلیت ارتجاعی و افزایش استحکام پوست می باشد.

 کپسول اینر بیوتی کلاژن پلاس از تشکیل چین و چروک عمیق در پوست جلوگیری می کند
کپسول اینر بیوتی کلاژن پلاس از تشکیل چین و چروک عمیق در پوست جلوگیری می کند

منابع

منابع :
وب سایت داروکده

برچسب ها

برچسب ها :

اشتراک گذاری

به اشتراک بگذارید :