داروکده

سرفصل

عناوین اصلی

شماره موبایل
کلمه عبور
ورود
نام کاربری اشتباه است
جستجو
1

مقاله

سر مقاله

موضوع مقاله

نسخه PDF
زبان خوراکیها

آناناس

نویسنده :
مژده فصیح
سه شنبه 10 آذر 1394
9557 بازدید

محتویات


نام من آناناس است .


نام من آناناس است
نام من آناناس استمن ( آناناس ) دارای ویتامین های A , C , B و مواد معدنی کلسیم , آهن , منیزیم , منگنز و پتاسیم علاوه بر اینها حاوی آنتی اکسیدان نیز هستم .
طبع من (آناناس ) گرم و تر است .
من ( آناناس ) را بعد از عمل های جراحی پیشنهاد میکنند که این به دلیل وجود آنزیمی در من به نام برومیلین است که باعث رفع تورم و کبودی می شود ، هم چنین برومیلین موجود در من (آناناس ) کمک زیادی به درمان سرطان می کند .
براساس تحقیقات دانشمندان آناناس حاوی نوعی ماده است که میتواند کارکرد پروتئینی را که در 30 درصد سرطان‌ها وجود دارد , متوقف کرده و می تواند سیستم ایمنی بدن را برای از بین بردن سلول های سرطانی تحریک کند .این ویژیگی به خصوص در مورد سرطان ریه ، سینه ، تخمدان , روده بزرگ و سرطان پوست به اثبات رسیده است .
من ( آناناس ) باعث لاغری میشوم به دلیل حجم زیاد فیبری که دارم ،باعث ایجاد سیری میشوم .
به هر میزان که فیبر دریافتی بدن افزایش یابد ، به همان مقدار میزان نوسانات قند خون کاهش میابد , این موضوع حتی در افراد مبتلا به دیابت نوع یک و دو نیز صدق میکند . ‌ یک آناناس متوسط دارای 13 گرم فیبر است . مقدار مورد نیاز روزانه فیبر برای یک مرد معادل 21 تا 25 گرم و برای یک زن 30 تا 38 گرم است .
یکی از علت های ناباروری ، آسیب و ضعف ( ا س پ ر م ) مردان است . یکی از دلایل به وجود آمدن این مشکل ، اثر منفی رادیکال‌های آزاد روی ( ا س پ ر م )‌ مردان است , با استفاده از موادغذایی دارای آنتی‌اکسیدان این مشکل حل می‌شود . تاثیرگذارترین آنتی‌اکسیدان‌ ویتامین C است . پس بهتر است مردان روزی چند حلقه آناناس تازه میل کنند .
من ( آناناس ) دارای مس و روی هستم که خطر ناباروری ، در اثر آسیب به ( ا س پ ر م ) را کاهش می‌دهد .
من ( آناناس ) به دلیل دارا بودنم به پتاسیم فشار خون بالا را تنظیم میکنم و از بیماری قلبی و سکته جلو گیری میکنم .

من ( آناناس ) با داشتن ویتامین C سیستم دفاعی بدن را تقویت میکنم و باعث جلو گیری از سرما خوردگی میشوم , هم چنین ویتامین C موجود درمن ( آناناس ) برای پوست بسیار مفید است .
آب آناناس مانع تجمع بیش از حد آب در بدن میشود و آب بدن را متعادل نگه می دارد .هم چنین برای درمان یبوست مفید هستم .
نام من آناناس است . مرا بیشتر بشناسید .

منابع

منابع :
بیتوته
,
شفا آنلاین

برچسب ها

برچسب ها :

اشتراک گذاری

به اشتراک بگذارید :