داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال رایگان مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

هد اند شولدر

هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما یافت نشد .

محصولات هد اند شولدر

( 15 مورد )
مشاهده نتایج بیشتر
هد اند شولدر

در سال 1949، جان پاران جونیور، مهندس شیمی و باکتریولوژیست از دانشگاه تنسی، به شرکت Procter & Gamble پیوست. وظیفه او ساده بود، دنیا را از شوره سر آزاد کنید. در آن زمان راه حل های رفع شوره سر مانند روغن زغال سنگ و روغن تخم مرغ ناخوشایند بود و حتی اگر کار می کردند به موهای شما آسیب می رساند. دکتر پاران می خواست راه حل موثری برای مشکل شوره سر پیدا که به موها آسیب نرساند و استفاده از آن آسان و خوشایند تر باشد. در سال 1961 ، پس از ده سال کارآزمایی بالینی، دکتر پاران و تیم دانشمندان وی یک ترکیب قدرتمند را یافتند که در رفع شوره سر موفق بود.

محصول آنها با نام Head & Shoulders سرانجام آماده آزمایش در بازار شد. آنقدر موفقیت آمیز بود که سال بعد در سراسر آمریکا به فروش رفت. این محصول یک فرمول کرمی بود، اما آنها می خواستند استفاده از آن را ساده تر و دلپذیرتر کنند، بنابراین به آزمایشگاه برگشتند و سال ها وقت خود را صرف اصلاح محصول کردند.

تا سال 1975، آنها توانسنتد شامپویی تولید کنند که از نظر بالینی برای از بین بردن شوره سر اثبات شده باشد. در واقع، استفاده از آن چنان مؤثر و لذت بخش بود که خیلی زود شامپوی شماره یک جهان شد.

تحقیقات علمی همیشه بخش مهمی از کار هد اند شولدر برای رهایی از دنیای شوره سر بوده است، اما فن آوری های جدید این امکان را داده است که فراتر از تصور دکتر پاران پیش بروند. در سال 2002 کد ژنتیکی قارچ های ایجاد کننده شوره ،  Malassezia globosa را  شناسایی کردند و این بدان معنا بود که می توانستند فراتر از رهایی از پوسته های موی سر بروند و علت اصلی شوره را درمان کنند.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 44900 تومان
از 0 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...