داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال رایگان مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

نووکسپرت

هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما یافت نشد .
نووکسپرت

نووکسپرت یک برند فرانسوی است و از سه آزمایشگاه تحقیقاتی با 15 سال سابقه فعالیت بهره می برد. محصولات نووکسپرت در بیش از 70 کشور دنیا از جمله فرانسه، ایتالیا، پرتغال، چین، هنگ کنگ، اسپانیا، کانادا و آمریکا عرضه می شود.

نووکسپرت یک نام تجاری محصولات مراقبت از پوست است که با بهره گیری از علم دارویی در عرصه آرایشی-بهداشتی توسط یک تیم چهار نفره از پزشکان و متخصصین فرانسوی که به عنوان کارشناسان و محققان در صنعت محصولات مراقبت از پوست شناخته شده اند، ایجاد شده است. 

متخصصان فوق توانستند نوعی جابک هوشمند ( NOVAXYLINE) را که در مقابل تابش اشعه UV، گرما، سرما مقاوم می باشد را کشف نمایند و دریافتند که این جلبک میتواند جهت مراقبت از پوست های حساس مورد استفاده قرار گیرد. تحقیقات و نتایج به دست آمده از آزمایشات نشان می داد استفاده از عصاره جلبک بر روی پوست از پیر شدن سلول های پوستی جلوگیری می نماد.

نووکسپرت از یک سیستم طبیعی برای حفاظت محصولات خود استفاده کرده و باعث شده یک برند فرانسوی منحصر به فرد ، غیر سمی، 100% تخریب پذیر در طبیعیت و گواهی 100% بدون حساسیت را به خود اختصاص دهد.فرمولاسیون محصولات مناسب ربرای پیشگیری و ارتقا سلامت پوست بوده و با هدف قرار دادن چین و چروک های جنینی، میکروشیارها، چین و چروک های عمیق، آکنه، اختلال در رنگ دانه های پوستی، پوست های مستعد افتادگی، پوست های لک دارو دارای جوش، جوانی و سلامت را به پوست باز می گرداند.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 957400 تومان
از 254000 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...