داروخانه آنلاین داروکده ، فروش اینترنتی و ارسال رایگان مکمل و لوازم آرایشی بهداشتی | داروکده

ویکتوریا رز

هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما یافت نشد .
ویکتوریا رز

محصولات آرایشی و بهداشتی در دسته بندی های متفاوتی تولید و فرمول می‌شوند، برخی از محصولات با تقویت فاز درمانی به عنوان مکمل در نسخ پزشکان جهت رفع مشکلات پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. دسته‌ای دیگر جهت رفع نیازهای روزانه طراحی شده اند و در نهایت برخی از محصولات نیز تنها جنبه آرایشی دارند. در حال حاضر و در میان این موارد محصولات بسیار خوبی در کشور، توسط متخصصین امر در حال تولید می باشند، اما یکی از زیر شاخه های مهم در فرآورده های آرایشی و بهداشتی دسته بندی محصولات معطر(aroma) می باشد اما تا به امروز تامین این لاین در بازار داخلی مغفول مانده بود و کمتر تولید کننده و وارد کننده ای توانسته است خانواده ای کامل از این محصولات را طراحی و در سطح بازار عرضه نماید.
شرکت طناز گستر آسیا به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده معتبر در صنعت آرایشی و بهداشتی در همکاری با شرکت آریا شیک تجارت قشم که یکی از نام آشناترین مجموعه های تولید و واردات عطر و محصولات بهداشتی می باشد، اقدام به طراحی و عرضه برند ویکتوریا رز در زیر گروه محصولات معطر نموده اند که علاوه بر تامین نیازهای مراقبتی روزانه، نظر طیف مصرف کنندگان علاقه‌مند به این لاین را نیز جلب خواهد نمود.
محصولات برند ویکتوریا رز با کیفیت کم نظیر و عاری از مواد مضری مانند پارابن ها و سولفات ها و ... فرمول شده اند و تمام انواع پوست را تحت پوشش قرار می دهند. خانواده های مختلف در این برند شامل شامپوهای فاقد سولفات، لوسیون های مرطوب کننده بدن، بادی اسپلش ها و ژل های شستشوی سر و بدن، در 7 رایحه و به صورت یک لاین می باشند و همچنین کرم های دست، ماسک های مو داخل و خارج از حمام، روغن مو، ماسک‌ های ورقه ای صورت در 14 نوع مختلف و میسلار واتر ها، از سایر محصولات این برند هستند که به بازار معرفی شده اند.
برند ویکتوریا روز دارای 7 رایحه متنوع از عطریات نیز می باشد که همراه با محصولات بهداشتی عرضه گردیده اند.
محصولات ویکتوریا رز ویژه بانوان طراحی شده و مخاطبان این برند بانوانی هستند که با شجاعت به دنبال ایجاد تغییرات مثبت در احساس درونی خود بوده و در پی آن ایجاد حس سرزندگی و طراوت را طلب می‌کنند.

فیلتر جستجو
محصولات موجود
محصولات با تخفیف
محصولات با هدیه
تا 227000 تومان
از 29500 تومان
مرتب سازی بر اساس
لطفا کمی صبر کنید ...